Sınıf Öğretmenleri


Müberra YİĞİT / 1-A Sınıf Öğretmeni (Uzman Öğretmen)
1968 yılında Afyonkarahisar ili Bolvadin ilçesi Kemerkaya Kasabası’nda dünyaya geldim. İlköğrenimimi Çanakkale’nin Çan ilçesindeki 18 Eylül İlkokulu’nda tamamladım. Kemerkaya Ortaokulu’nda iki yıl okuduktan sonra Çan Ortaokulu’na devam ettim. Çan Lisesini bitirerek 1985 yılında Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Eğitimi Alman Dili ve Eğitimi Bölümünü kazandım. 1989 yılında mezun oldum.1997 yılında sınıf öğretmenliği görevine başladım. 1997- 2003 yılları arasında Elazığ Merkez Yedigöze İlköğretim Okulu’nda görev yaptım. 2003 yılında Sakarya’ya naklen atandım. 2003–2006 yıllarında Merkez Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu’nda çalıştım. 2006 yılı ekim ayında Uzman Öğretmen unvanı aldım. 2006–2007 öğretim yılında Almanya’nın Baden-Württemberg eyaletinde Karlsruhe başkonsolosluğuna bağlı Schramberg bölgesinde Türkçe ve Türk Kültürü Öğretmeni olarak çalıştım. 2007 yılı ağustos ayında Türkiye’ye döndüm ve daha önce görev yaptığım Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu’na atandım. Halen aynı okulda görev yapmaktayım. Evli ve üç çocuk annesiyim.
Zeynep KALAYCI / 1-B Sınıf Öğretmeni (İzinde)
1980 İskenderun doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi İskenderun'da tamamladım. 2002 yılında  Çukurova  Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. 2002 yılında Bitlis'in  Tatvan ilçesine atandım. 3,5 yılın ardından Adapazarı'na yüksek lisans nedeniyle atandım.Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi bölümünü tamamladım. 3,5 yıl Şehit Fatih Kemal Yarar İ.Ö.O' da çalıştıktan sonra 2009 'da Fevzi Çakmak İ.Ö.O 'na atandım..Halen burada çalışmaktayım..Adanalıyım.. Evli ve bir kız annesiyim.
Zuhal İRS / 1-B Sınıf Öğretmeni
Personelimiz hakkında herhangi bir bilgi girişi yapılmamıştır.
Recep ÖZCAN/ 1-C Sınıf Öğretmeni
10.11.1957 Söğüt doğumluyum. İlkokulu İstiklal İlkokulu'nda, orta ve lise tahsilimi Sakarya İmam Hatip Lisesinde, yüksek öğrenimimi de Kocaeli Eğitim Enstitüsünde tamamladım. 1979 yılında sınıf öğretmeni olarak Elazığ Baskil ilçesinde göreve başladım. 1980 yılında eş durumundan Çorum Merkez'e, sonrasında rotasyon nedeniyle Bartın İline, daha sonra ise Sakarya İli Ferizli ilçesine atandım. 1994 yılından itibaren Fevzi Çakmak İlköğretim Okulunda görev yapmaktayım. Evli ve bir çocuk babasıyım.
Fatma ÖZKAN / 2-A Sınıf Öğretmeni
10.10.1986 Konya doğumluyum. İlk ,orta ve lise öğrenimi İzmir'de tamamladım. 2004 yılında Uludağ Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünü kazandım ve 2007 yılında mezun oldum. Aynı yıl içinde Batman'ın Sason ilçesinin Boğazkapı köyüne atandım. 2,5 yıl Sason'da görev yaptım ve 2010 Haziran ayında eş özrü ile Fevzi Çakmak İ.Ö.O na atandım.
Osman ÖĞÜTLÜ / 2-B Sınıf Öğretmeni (Uzman Öğretmen)
1963 Adapazarı doğumluyum. İlkokulu Şeker İlkokulu’nda, ortaokulu Adapazarı İmam-Hatip Lisesi’nin orta kısmında, liseyi Adapazarı Endüstri Meslek Lisesi Motor Bölümü’nde okuduktan sonra 1983 yılında Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nü kazandım ve bu bölümde iki yıl okuduktan sonra tekrar sınava girerek Gazi Üniversitesi Basın-Yayın Yüksek Okulu’nu kazandım. 1985 yılında bu okula başladım. 1989 yılında bu okulun Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum.1996 yılında öğretmenliğe başladım. İlk görev yerim Karasu Yeşilköy İlköğretim Okulu oldu. Karapürçek Hocaköy Zarife Hanım İlköğretim Okulu’na atandım. İki yıl burada görev yaptıktan sonra 2000 yılında halen görev yaptığım Merkez Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu’na atandım. Açılan uzmanlık sınavlarına katılarak uzman öğretmen oldum ve halen görevimi uzman öğretmen olarak devam ettiriyorum. İkisi erkek, biri kız olmak üzere üç çocuk babasıyım.
Serap ÖZKAN / 3-A Sınıf Öğretmeni
1982 Adapazarı doğumluyum. İlköğretim ve lise öğrenimi burada tamamladım. 2004 yılında Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 2006 yılı Şubat ayında Erzurum ’un Karayazı İlçesinin Değirmenkaya Köyü’ne atanarak zorunlu hizmetimi tamamladım.2.5 yıl burada görev yaptıktan sonra eş özrü sebebiyleKocaeli- İzmit’te 2.5 yıl görev yaptım. Yine aynı sebeple 2011 Şubat ayında Sakarya – Serdivan- Selahiye İlkokulu’na atandım. Okulumda norm kadro fazlası olduğumdan dolayı Fevzi Çakmak İlkokulu’na görevlendirildim. Evliyim ve bir kız çocuğumuz var.
Yakup ÇAKMAK / 3-B Sınıf Öğretmeni
1977 yılında Akyazı içesinin Harunusta Köyünde  dünyaya geldim.Babam öğretmen annem ev hanımıdır.İlkokulu Güzlek köyünde çorta okulu Karapürçek ilçesinde tamamladım.Lise giriş sınavlarında Arifiye Anadolu Öğretmen Lisesini kazandım. 4 yıl burada okuduktan sonra Erzurum Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi Sınıf öğretmenliği bölümünü kazandım. 1999 yılında göreve başladım .Sırasıyla Yozgat ve Sivas illerinde çalıştıktan sonra 2003 yılnda Akyazı ilçesine tayin oldum. 2010 Ağustos da ise okulumuza tayinim çıktı. Evli iki çocuk babasıyım. Eşim Türkçe öğretmeni olarak görev yapmaktadır.
Mehmet EFE / 4-A Sınıf Öğretmeni
1972 yılında Malatya Arguvan İçmece Köyü'nde dünyaya geldim. 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi Fransızca Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. Aynı yıl Erzurum Tekman A. Tepecik İlköğretim Okulu'na sınıf öğretmeni olarak atandım. Doğu görevini tamamladıktan sonra 2005 yılı Temnmuz ayında Sakarya Kocaali Nazım Üner İlköğretim Okulu'na atandım. 2009 yılı Ağustos ayından itibaren Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Evli ve bir çocuk babasıyım.
Gülçin ALTINOK / 4-B Sınıf Öğretmeni
1980 Eskişehir doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Eskişehir'de tamamladım. 2002 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Uşak Eğitim Fakültesinden mezun oldum. 2002 yılında Muş'a atandım. 3 yıllık doğu hizmetimi tamamladıktan sonra 2005 yılında Sakarya'nın Geyve ilçesine atandım. Dört yıl da Geyve'de çalışıp 2009 yılında Fevzi Çakmak İlköğretim Okuluna atandım. Halen burada çalışmaktayım.Evli ve bir çocuk annesiyim.
 

 

Digg This
Reddit This
Stumble Now!
Buzz This
Vote on DZone
Share on Facebook
Bookmark this on Delicious
Kick It on DotNetKicks.com
Shout it
Share on LinkedIn
Bookmark this on Technorati
Post on Twitter
Google Buzz (aka. Google Reader)


Yorum yapma kapalı.